XZY TP1 English BookChildren Children Božićne igračke Bilo koja olovka za čitanje knjiga
Knjiga olovaka za djecu za učenje engleskog, kineskog, arapskog, francuskog, španskog i korejskog jezika; bilo koji jezik se može dodati u olovku.
olovka za djecu s knjigom:
3 knjige + olovka za razgovor: prekrasno pojačalo GG; moćan alat za predškolsko obrazovanje engleskog jezika (djeca od 3 do 8 godina) olovka koja se čita kad dodirne knjigu.

1. Pomozite djetetu da nauči pravi izgovor.
Prijevod na 2,5 jezika (engleski , arapski , mandarinski (kineski) , korejski&pojačalo; francuski)
3. Interaktivne igre ili testiranje sposobnosti djece za učenje.
4.Prekrasna melodija / MP3 reprodukcija, pjesme, itd.
| Materijali | ABS i ekološka plastika |
| Jack | Priključak za slušalice i USB priključak |
| Memorija | 8 GB (može se proširiti na 32 GB) |
| Boja | Bijela / Može se napraviti bilo koja boja |
| Dugme | 4 tipke s više funkcija |
| Knjige | 3 Audio knjiga |
| Snaga | Litijumska punjiva baterija |
| Baterija | 350mAh / 3,7V |
| Punjačadapter | 700mAh / 5V |
| USBline | Bijela / Crna 60cm |
| Dob | 3-8 godina |





Popularni tagovi: xzy tp1 engleski jezik za djecu, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeni


