Parametri Magic Talking Pen Book za djecu (za referencu)
| Materijali | ABS i ekološki prihvatljiva plastika |
| Jack | Priključak za slušalice i USB priključak |
| Memorija | 8GB (može se proširiti na 32GB) |
| Boja | Bijela / može se napraviti bilo koja boja |
| Dugme | 4 dugmeta sa više funkcija |
| Knjige | 3 Audio knjiga |
| Napajanje | Litijumska punjiva baterija |
| Baterija | 350mAh/3.7V |
| Adapter za punjenje | 700mAh/5V |
| USB linija | Bijelo/crno 60cm |
| Dob | 3-8 godina |

| Cuvanje energije | Talking Pen se može automatski isključiti kada nije u funkciji 5 minuta |
| Punjiva baterija | Sa ugrađenom litijumskom baterijom za skladištenje unutra, može se koristiti 4-6 sati pod MP3 reprodukcijom punom jačinom |
| Zgodno | Nakon preuzimanja audio sadržaja, Olovka koja govori može se koristiti bilo gdje i bilo kada |
| Široka primjena | Novi način za djecu da uče - Talking Pen omogućava slušanje, čitanje, ponavljanje, korekciju izgovora, snimanje i prevođenje od riječi kroz pasuse sistematski. |


Digital Children English Talking Pen and Books
Uređaj za učenje 6 jezika: engleski, španski, kineski, korejski, francuski i arapski
Glavne funkcije digitalne olovke za učenje djece:
1. Talking Pen omogućava slušanje, čitanje, ponavljanje, korekciju izgovora
2. MP3 funkcija: preuzmite i slušajte pjesme koje želite;
3. Sistematski pratiti čitanje, snimanje i prevođenje od riječi kroz pasuse
4. Ušteda energije -- Talking Pen se može automatski isključiti kada ne radi 5 minuta (ili više od 5 minuta)
5. Kada se audio sadržaj preuzme, Talking Pen se može koristiti bilo gdje i bilo kada
6. Dostupno je više knjiga sa omogućenim zvukom, veliki broj resursa za knjige se može napraviti u jednoj olovci.
7. Novi način učenja - Talking Pen će napraviti knjigu priča, pjesme, rime itd.
8. Ugrađene različite igre za testiranje znanja koje su djeca naučila i zapamtila iz lekcije.

Karakteristike audio knjige:
1. Prevodilac za jezik: jedan komplet knjiga uključujući 3 knjige sa 5 jezika: engleski u pisanoj formi i 4 prijevoda na francuski, kineski, arapski i korejski.
2. Dječja olovka za učenje engleskog jezika: Abeceda plus brojevi plus knjige za razgovore plus igrice plus pjesmica na engleskom jeziku plus pjesme na engleskom Melody.....
3. Uključujući ključne riječi, pregled šablona rečenica i poboljšanje pamćenja.
4. Razgovori u knjizi su bliski svakodnevnom životu.
5. Dječije pjesmice, pjesmice i igrice olakšat će djeci učenje tokom zabave.

PrimjenaTalking Pen
Pakovanje i dostava
Kompletan set dječje olovke za govor uključuje 1 olovku za čitanje, 3 knjige, 1 punjač, 1 USB kabel, 1 bazu, 1 priručnik i osjetljivu kutiju za poklopce.


OEM i ODM za različita rješenja olovke za čitanje:
1. Odabrana suva baterija AAA ili punjiva baterija Li-baterija.
2. Funkcija dodira i čitanja.
3. MP3 funkcija dostupna, modeli se mogu birati.
4. Funkcija snimanja i prevođenja, ponavljanja, preuzimanja, učitavanja opciona.
5. Dodatna oprema (punjač, USB linija, slušalice, pakovanje) prilagođena.
6. Logo / marka prilagođena.


Mi činimo da knjige pričaju.
Mogu se birati različiti modeli olovaka i stotine knjiga. Vaše vlastite knjige se mogu programirati da rade s olovkama koje govore. Bilo koji jezik se može programirati.

Xuezhiyou:
------Prilagodite proizvođača Talking Pen Manufacturer sa 15 godina;
------Fabrika sa odobrenim ISO 9001 certifikatom;
------Tehnološka podrška sa Odjelom za istraživanje i razvoj bogatog iskustva;
------Strogi proces kontrole kvaliteta proizvoda;
------Profesionalni tim za prodaju i post-servis.


Magic Talking Pen --- Mi činimo da vaša knjiga progovori.
Veleprodaja, rješenje, prilagođavanje, OEM/ODM.
Sa nama je vaše poslovanje sigurno i zagarantovano.




Popularni tagovi: studentske knjige za djecu engleski & magic talking pen, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, prilagođeni







