Talking Pen za djecu
Abeceda + brojevi + Knjige s razgovorima + igre + Cjenovnik različitih oblasti i znanja.
Parametri govornog pera za djecu
| ime proizvoda | Talking pen, Point read pen, Touch olovka za čitanje |
| Broj modela | V800 |
| Memorija | 128MB-8GB |
| Boja | Neobavezno |
| Zvučnik | 4 Ω, 1W |
| Ulaz adaptera za napajanje | 100 do 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Izlaz strujnog adaptera | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija / Suva baterija |
| Jack za slušalice | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60cm |
| Knjige | Zvučne knjige prilagođene |

Funkcije govornog pera za djecu
1. Tućite i pročitajte
2. Snimanje
3. Prevod jezika
4. Sledi i upoređuje čitanje
5. MP3 / Game funkciju
Primena govorne olovke u obrazovanju djece, učenje odraslih, učenje učenika, učenje slepih ljudi ...
Usluge OEM / ODM
Vruća pametna četkica za čitanje
Kompanija
ISO9001 Tvornica specijalizirana za govor olovkom / tabletom sa 19 godina.
Popularni tagovi: pričvršćivač za decu, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, prilagođeni





