Engleski Talking Pen Book
Opis Engleske Talking Pen Book
Olovno olovo će pomoći deci da uče abecedu, poeziju, brojanje, proširuju svoj rečnik, učiti decu kako pisati reči, kako izraziti i učiti strane jezike.
Parametri engleskog Talking Pen Booka
| Knjiga | Djeca engleskog jezika sa 5 jezika |
| Broj modela | TP1 |
| Plastika | ABS |
| Memorija | 4GB |
| Snaga | Baterija za punjenje |
| Baterija | 300mAh |
| Adapter za punjenje | 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela ili crna 60cm |
| dugme | 4 dugmeta |
| Snimanje glasa | Dostupno |
| MP3 download | Dostupno |
Višenamenska audio knjiga
1. Jedan set knjiga uključujući 3 knjige sa 5 jezika: pisani engleski i 4 tranlacije: francuski, kineski, arapski i korejski.
2. Abeceda + brojevi + knjige za razgovor + igre + engleski dječja rima + melodija engleskih pesama ... s obzirom na različita polja i priznanja.
Kategorije od 3 knjige:
| Knjiga 1 | ||
| Jedinica 1: Abeceda | Jedinica 2: Moja porodica | Jedinica 3: brojanje |
| Jedinica 4: Moje telo | Jedinica 5: Moja odeća | Jedinica 6: Moja kuća |
| Jedinica 7: Boje | Jedinica 8: Oblik | Jedinica 9: Voće |
| Jedinica 10: Drnks | Jedinica 11: Na farmi | Jedinica 12: Prostor |
| Knjiga 2 | ||
| Jedinica 1: Moj vrtić | Jedinica 2: Moja stajališta | Jedinica 3: Moja soba |
| Jedinica 4: Dnevne potrebe | Jedinica 5: Igre s lopticama | Jedinica 6: Povrće |
| Jedinica 7: Akcije | Jedinica 8: Ukus | Jedinica 9: Transport |
| Jedinica 10: Idite u zoološki vrt | Jedinica 11: Godišnja doba | Jedinica 12: Vreme |
| Jedinica 13: Priroda prirode | ||
| Knjiga 3 | ||
| Jedinica 1: Vreme | Jedinica 2: Sedmica | Jedinica 3: Meseci |
| Jedinica 4: Moja spavaća soba | Jedinica 5: Hrana | Jedinica 6: Uređaji |
| Jedinica 7: Vežba | Jedinica 8: raspoloženje | Jedinica 9: Javno mesto |
| Jedinica 10: Odakle ste | Jedinica 11: Zanimanje | Jedinica 12: Kontrast |
| Jedinica 13: Festival | ||
Funkcije Engleske Talking Pen Book
1. Dodirnite i pročitajte
2. Ponavljanje
3. Prevod
4. Sledi i upoređuje čitanje
5. Snimanje
6. MP3 plejer
7. Interaktivne igre i testiranje
Aplikacija za Talking Pen

Pakovanje i isporuka


Vrući proizvodi
Informacije o kompaniji
Mi smo prilagođeni proizvođač specilized u pričaju pen / tablet računar sa 19 godina, podrška hardveru i softveru.
Certifikat

Popularni tagovi: engleski jezik za knjige, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, prilagođeni





