Kids English Sound Book Talking Pen Spanish
1. Govorna olovka novo je obrazovno sredstvo za djecu i odrasle.
2. Dizajniran je u skladu s ljudskim inženjeringom.
3. Sa pametnim izgledom i okretnim gumbom jednostavno za rad.
4. Nežno pokažite knjigom olovkom, korisnici će je dovesti u čarobni svet zvuka.
5. Učenje kroz igru, igranje iz učenja.



Funkcije dječje engleske zvučne knjige Talking Pen Spanish
1. Usmjerite prema Readu.
2. Pravopis, ponavljanje, grupno čitanje.
3. Prebacivanje jezika / prevod.
4. Pročitajte i snimite za usporedbu.
5. Interaktivna igra i test.
6. Mp3 sviranje.
7. Punjenje i preuzimanje USB-a.
8. Dostupni su zvučnik i slušalice.
9. Regulacija jačine i brzine.
10. Funkcija se može dizajnirati u skladu sa zahtjevima kupca.

Parametri dečje engleske zvučne knjige Govorna olovka španski (za referencu)
| Materijali | BS i ekološka plastika |
| Jack | Slušalice i USB utičnice |
| memorija | 4GB-32GB (prilagođeno) |
| boja | Bilo koja boja se može prilagoditi |
| dugme | 6 gumba |
| knjige | Prilagođena audio knjiga |
| Napajanje strujom | Litijum-punjiva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter za punjenje | 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / crna 60cm |
| Slušalice | Bijela sa visokom kvalitetom |

Talking Pen nudi zanimljiv glas za knjige. Djeca / odrasli mogu slušati zvuk riječi, muzike, priče dodirujući knjige / kartice itd.


Primjena zvučne olovke Sonix OID

Naše usluge
Usluge proizvoda
Razvoj hardvera i softvera: Imamo jak tim za istraživanje i razvoj, sa iskustvom od 19 godina, možemo ponuditi i hardversko i softversko rešenje kao zahtev klijenta, javite nam vašu ideju, potrudit ćemo se da učinimo savršeno.
Kontrola kvaliteta: Imamo profesionalni QC tim koji će izvršiti 100% potpunu provjeru prije isporuke kako bi bili sigurni da je sva roba u dobrom stanju.
Servis nakon prodaje:
Garancije na godinu dana za kupce, a za inostrane kooperante obezbedićemo doplatu za fiksnu količinu.


Opcionalni model olovke za razgovor
Također toplo pozdravljamo prilagođene --- Podrška dizajnu olovke, razvoju kalupa i dizajnu i razvoju ploča PCB-a.


Popularni tagovi: djeca engleski zvučna knjiga govori olovka španjolski, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeni





