Elektronska detska četka za čitanje
1. Dizajn olovke i knjige u slučaju interesovanja dece.
2. Mali oblik, jednostavno za rad i pogodan za rukovanje i nošenje.
3. Napišite i pročitajte odmah.
4. Interaktivno čitanje i igre za testiranje učenja.
5. MP3, priče i preuzimanje.
6. Snimanje stvarnog čoveka, visokokvalitetni glas.


Parametri Elektronskog deteta za čitanje djece
| Memorija | 128MB-8GB |
| Boja | Neobavezno |
| Zvučnik | 4 Ω, 1W |
| Ulaz adaptera za napajanje | 100 do 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Izlaz strujnog adaptera | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija |
| Suva baterija | |
| Džek za slušalice | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60cm |
| Knjige | Zvučne knjige prilagođene |

Karakteristike elektronske olovke za čitanje djece
| Cuvanje energije | Talking Pen se može automatski isključiti kada ne radi 5 minuta |
| Punjiva baterija | Sa ugrađenom litijum-litijumskom baterijom, može se koristiti 4-6 sati pod MP3 reprodukcijom u punoj jačini zvuka |
| Pogodno | Kada se audio sadržaj preuzme, Talking Pen se može koristiti bilo gdje i bilo kada |
| Obimna aplikacija | Novi način za učenje djece - Talking Pen će napraviti pripovetku, pesme, rime, itd |


Primjena elektronske olovke za čitanje djece

Garancija
1. Godišnja garancija za mašinu, besplatna popravka za problem sa proizvodom.
2. Podrška tehnike / obuka na popravci zbog jednostavnog problema
3.Izvučemo 1% besplatnih rezervnih dijelova kao što su: baterija, kućište, kamera, zvučnik, adapter za napajanje, USB kabl za vašu uslugu nakon prodaje.
4. Predlažemo vam da kupite rezervne dijelove od 0,5-1%, kao što su: matična ploča, LCD ekran, panel osjetljiv na dodir za vlastitu popravku posle prodaje.

Mi smo profesionalna ISO9001 tvornica sa R & D grupe za edukativne proizvode preko 18 godina.







Popularni tagovi: elektronska deca koja čitaju olovku, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, prilagođeni




