Igračke za olovku za decu koja pričaju OID olovka
Govorna olovka povećava brzinu učenja dece. Donosi zvuk na papir. Kada olovka dodirne plakat ili knjigu koja je omogućena olovkom, ona govori. Olovka otkriva zvučne tačke na bilo kojoj stranici knjige ili bilo koju grafiku na plakatu i reproducira naracije, pitanja, odgovore, kvizove, muziku ili zvučne efekte - bez obzira na to što je zvuk unaprijed programiran u novinama.

Parametri igračaka za decu koja pričaju olovku OID olovka
| Materijali | ABS i ekološka plastika |
| Jack | Slušalice i USB utičnice |
| memorija | 128MB-16GB opciono |
| boja | Mogu se napraviti bilo koje boje |
| jezicima | Svi jezici se mogu dodati |
| knjige | Edukativna zvučna knjiga sa dobro štampanim papirima sa presvlakom |
| Napajanje strujom | Litijum-punjiva baterija / suva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter za punjenje | CE Certifikovani Euro tip 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / crna 60cm |
| Slušalice | Bijela / crna s visokom kvalitetom |

Funkcije igračaka za decu koja pričaju olovku OID olovka
1. Usmjerite prema Readu.
2. Pravopis, ponavljanje, grupno čitanje.
3. Language Switch / Prevod.
4. Pročitajte i snimite za usporedbu.
5. Interaktivna igra i test.
6. MP3 / Game funkcija.
7. USB punjenje i preuzimanje.
8. Dostupni su zvučnik i slušalice.
9. Regulacija jačine i brzine.
10. Funkcija se može dizajnirati prema zahtjevu kupca.

Primjena igračaka za djecu olovka za razgovor

Usluge prilagođavanja
Dizajn olovke i izrada kalupa.
Dizajn i razvoj strukture
Dizajn, kodiranje i tiskanje knjiga
Dodavanje i snimanje jezika.
Dizajn i izrada ambalaže.
Praćenje tehnike i razvoj softvera.
Jednogodišnja garancija i doživotno održavanje.




Garancija kvaliteta proizvoda:
Mi smo profesionalni proizvođač sa certifikatom ISO9001 . Materijali koji se koriste u našim proizvodima su ABS i zdravlju prijazni. Procesi naše proizvodnje ozbiljno su prema pravilima CCC, CE, ROHS, REACH ...

Mi smo profesionalna tvornica sa vlastitim R&D grupama, produkcijama.



Popularni tagovi: igračke za djecu govore olovke za olovke, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođene osobama




