Priča pero knjiga za dječje igračke
Interaktivne olovke i knjige čine interaktivni djecu


Parametri priča pero knjige za djecu Toy(for reference)
| Materijala | ABS i ekološke plastike |
| Jack | Priključak za slušalice i USB utičnica |
| memorija | 128MB - 8GB prilagoditi |
| boja | Plava žuta bijela zelena itd |
| gumb | 3 Buttons(customized) |
| knjiga | Prilagodi zvuk knjige |
| Napajanje | Litij Punjiva baterija/AAA kemijska baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| punjenje adaptera | 700mAh/5V |
| USB linija | Bijela/crna 60cm |
| Slušalica | Bijela sa visokim kvalitetom |

Karakteristike govori knjiga olovke za dječje igračke
1. ABS i ekološke plastike
2. memorija kapaciteta opcija
3. priče, interative igre
4. DIY snimanja
5. stotinu knjiga za opciju
6. svi jezici dostupni


Primjena govori knjiga olovke za dječje igračke

Dobrodošli na nas za OEM/ODM usluge sa R&D grupom




Popularni tagovi: priča pero knjiga za dječje igračke, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeno




