Govoreći olovka Najbolji stroj za učenje predškolske djece
Olovka za čitanje pruža opsežnu audio podršku za čitanje, koja pomaže jačanju poverenja jezika kod deteta. Djeca mogu vježbati samostalno i bez napora iu svoje slobodno vrijeme.
Jednostavno, lagano i zabavno - omogućava djeci da uzmu knjige i olovku za čitanje svuda gdje odu i dijele zabavno iskustvo učenja sa svojim prijateljima.


Parametri Talking Pen Najbolji stroj za učenje predškolske djece
| Materijali | ABS i ekološka plastika |
| Jack | Jack za slušalice i USB utičnicu |
| memorije | 8GB |
| boja | Opcionalno |
| jezici | Any languages |
| knjige | Obrazovna knjiga sa dobro odštampanim premazanim papirom |
| Napajanje | Litijska punjiva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter za punjenje | CE Certified Euro tip 700mAh / 5V |
| USB linija | White 60cm |
| Slušalice | Bela sa visokim kvalitetom |

Pomozite svojoj djeci da izgrade ključne jezične vještine:
1. Vokabular
2. Gramatika i obrasci kazne
3. Čitanje i razumijevanje
4. Govor i izgovor
5. Pisanje


Primjena Talking Pen najboljega stroja za učenje predškolske djece

Pružamo OEM i ODM usluge



Procesi za kooperacije olovkom
1. Možete uzeti gotove proizvode koje imamo na lageru.
2. Ako odaberete naše knjige za OEM / ODM, mi ćemo obaviti sav posao.
3. Ako imate sopstvene knjige, postoje dva izabrana načina: jedan je da nam date svoje dizajne knjiga i glasove, dodamo kodove za knjige i sastavimo podatke. Oboje možemo da štampamo knjige. Tada ćemo učiniti našu olovku zahtjevom da bude opremljena knjigama kupaca.
audio knjige | audio olovke |
Dajte nam knjige dizajna | Izaberite Modovi olovke |
Dajte nam zvukove odgovarajućih knjiga | Izaberite funkcije olovke |
Izaberite veličinu flash memorije (128MB, 256MB, 2GB, 4GB, 8GB) |
OEM ODM procesi za zvučne olovke i knjige:
1. Možete koristiti naš kompletan set, samo koristite svoj logotip i brend.
2. Možemo promijeniti knjižne jezike u vaše, i pisane i audio. Čak možemo promijeniti cijelu knjigu u dizajn koji vam je potreban, poput dječjeg ukusa ili izrezati jednu knjigu u nekoliko knjiga
3. Pakovanje se može napraviti kako želite.
4. Promenite modul olovke ili napravite potpuno novi modul.
Uslugu nakon prodaje
Pružamo 1 godinu garancije i doživotno održavanje naših proizvoda.
Za povratni proizvod ćemo završiti pregled i popraviti ga u 3 dana.
Mi smo profesionalni tvornica sa vlastitim R & D grupama, produkcijama.



Popularni tagovi: govori olovka najbolje učenje mašina za predškolsku djecu, proizvođača, dobavljača, tvornica, veleprodaja, prilagođeno




