Španski za razgovor o olovki za djecu
Dječja priča o olovki prihvataju prilagođene !!!
Olovka za razgovor za djecu koja uče engleski, kineski, arapski, francuski, španski i korejski zajedno; Svaki jezik se može dodati u olovku.
Novo dječji olovka za čitanje sa 6 jezika u tri knjige. Vaša djeca mogu u jednom trenutku naučiti 6 jezika. I pokažite ikonu nacionalnih zastava da biste odabrali jezik koji želite. I lijep dizajn olovke i slatki zvuk iz knjiga može poboljšati vaše dijete savršeno studiranje. To je najbolja edukativna igračka. Nećete se pomisliti na vaš izbor.


Parametri španskog za razgovor za djecu (za referencu)
| Materijali | ABS i Eko-prijateljska plastika |
| Jack | Priključak za slušalice i USB priključak |
| Memorija | 8GB (može se proširiti na 32GB) |
| Boja | Bijela / bilo koja boja može se napraviti |
| Gumb | 4 gumba sa višenamjenskim funkcijama |
| Knjige | 3 Audio knjiga |
| Napajanje | Litijumska punjiva baterija |
| Baterija | 350Mah / 3.7V |
| Punjenje adaptera | 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / crna 60cm |
| Starost | 3-8 godina |

| Ušteda energije | Olovka za razgovor može se automatski isključiti kada ne radi 5 minuta |
| Punjiva baterija | Sa ugrađenom litijumskom baterijom iznutra, Može se koristiti za 4-6 sate Pod MP3 igrajući se sa punim jačinom |
| Prikladan | Nakon preuzimanja audio sadržaja, Olovka za razgovor može se koristiti bilo gdje i bilo kada |
| Opsežna aplikacija | Novi način za djecu da nauče olovku za slušanje pružajući slušanje, čitanje, ponavljanje, ispravljanje izgovaranja, snimanje i prevod iz riječi kroz sustavno. |

FunkcijeŠpanski za razgovor o olovki za djecu
1. Pokažite za čitanje;
2. Snimanje;
3. Nakon čitanja, korekcija izgovora;
4. Ponavljajući;
5. Prevođenje;
6. MP3 uređaj;
7. Promjena volumena;
8. Interaktivne igre i test;
. Ažuriranje i skladištenje.



PrimjenaOlovku

Pakovanje i otprema
Kompletan set djece koji razgovaraju olovku uključuje 1 olovku za čitanje, 3 knjige, 1 punjač, 1 USB kabl, 1 bazu, 1 ručni i osjetljiv poklopac.


OEM i ODM za različite rešenja za čitanje olovke:
1. Izabrana baterija za suhu bateriju AAA ili li-baterija.
2. Dodirnite i pročitajte funkciju.
3. MP3 funkcija dostupna, modeli se mogu odabrati.
4. Snimanje i prevod, ponavljanje, preuzimanje, funkcija prijenosa opcionalna.
5 Dodatna oprema (punjač, USB linija, slušalice, pakiranje) Prilagođeno.
6. Logo / marka prilagođena.


Xuezhiyou:
- Prilagodite proizvođača olovke za razgovor sa 15 godina;
- Fabrika sa odobrenim certifikatom ISO 9001;
- Podrška za tehnologiju sa bogatim iskustvom odjela za istraživanje i razvoj;
- Proces upravljanja kvalitetom strict proizvoda;
- Profesionalni tim za prodaju i poslije usluge.


- Čarobna olovka za razgovor --- Napravimo vašu knjigu.
- Veleprodaja, rješenje, prilagođavanje, OEM / ODM.
- S nama je vaš posao siguran i zagarantovan.




Popularni tagovi: Španski razgovor olovku za djecu, proizvođače, dobavljače, tvornicu, veleprodaju, prilagođene





