Zvučna knjiga čitanja olovke učenje igračka
Zašto priča pero popularan
1. priča pero je najnovije high tehnologija koja kombiniraju sa CPU procesor i optička komponenta.
2. to može biti izrađen samo odlaskom sa knjigom koji je tiskan uz poseban ispis techenology
3. zaista je čaroban učenje alat za djecu i odrasle.
4. to izraditi korisnik da biste saznali više aktivni i molitveni, Izbjegavajte da mrzim učenje i pobuditi njihove inteligencije.
5. to je stvarno iskren partner za obrazovanje. Samo klikom na riječ ili rečenicu lagano na zvukove knjigu koja je specijalno. Da će jasan zvuk iz soundspeaker ili slušalica.
6. priča olovke su izuzetno popularne jer je smiješan i zanimljiv nego tradiontal obrazovanja.


Parametri zvučne knjige čitanja olovke učenje igračka
| Memorija | 128MB - 8GB |
| Boja | Stavljen na volju |
| Zvučnik | 4 Ω, 1W |
| Ulaz adaptera napajanja | 100-240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Izlazna snaga adapter | 5V DC = 300-350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija |
| Kemijska baterija | |
| Priključak za slušalice | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60cm |
| Knjiga | Zvučne knjige prilagođeno |

Kako pomoći govori pero mogao učiniti
1. jednostavno učenje jezika.
Priča olovka opremljena različitih knjiga za podučavanje djece znaka, riječi,
suđenje i tako dalje.
Pobuditi entuzijazam učenja djece snažno po njihovo privođenje magije zvuče svijeta.
2. slušanje živopisne priče.
Priča pero opremljena knjiga priča za djecu govori priče.
To će poboljšati djeca govore i sposobnost razmišljanja.
3. uz glazbu i pjevanje pjesama.
Pero ima MP3 funkciju za reprodukciju glazbe.
4. igranje igre.
Priča pero igra funkcija podrške.
Učenje kroz igranje i igranje od učenja.


Appliation zvučna knjiga čitanja olovke učenje igračka

Kako surađivati:
1. imamo priča olovke i knjige setove na raspolaganju za svoj izbor.
2. ako imate svoje knjige i knjige glas, mogli bi naš pero opremljene knjige.




Popularni tagovi: zvučna knjiga čitanja olovke učenje igračka, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeno




