Proizvođač Digital Talking Pen zvučna knjiga
Digitalno govorno olovka je funkcionalno olovka koja donosi više jezika, zvuke i pesme. Može pročitati kada upućujete na tekst i slike.


Parametri zvučne knjige kompanije Digital Talking Pen (za referencu)
| Materijali | ABS i ekološka plastika |
| Džek | Slušalica i USB džek |
| memorije | 8GB (opcionalno) |
| boja | Neobavezno |
| dugme | 6 Dugmad |
| knjige | Obrazovna knjiga sa dobro štampanim premazom |
| Napajanje | Litijumska baterija za punjenje |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter za punjenje | Certifikat CE 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / Crna 60cm |
| Slušalica | Bijela ili crna sa visokim kvalitetom |

Funkcije zvučne knjige proizvođača Digital Talking Pen
1. Point to Read
2. Čarolija, Ponavljanje, Čitanje grupe
3. Prebacivanje / prevođenje jezika
4. Pročitajte i snimajte za upoređivanje
5. Interaktivna igra i test
6. MP3 / Game funkciju
7. USB punjenje i preuzimanje
8. Zvučnik i slušalica dostupni
9. Kontrola jačine zvuka i brzine.
10. Funkcija može biti dizajnirana prema zahtevu kupca.


Primjena zvučne knjige proizvođača Digital Talking Pen

Customized Available




Popularni tagovi: proizvođač digitalnih knjiga za zvučnu knjigu, proizvođači, dobavljači, fabrika, veleprodaja, prilagođeni




