Djece, čitajući knjigu olovka za učenje
Abeceda, brojevi + knjige razgovori + igre +... Priznanja za različita područja i znanja.

Parametri djecu priča čitanja olovke knjige za učenje (referenca)
| Materijala | ABS i ekološke plastike |
| Jack | Priključak za slušalice i USB utičnica |
| memorija | 8GB |
| boja | Stavljen na volju |
| gumb | Prilagođeno |
| knjiga | Obrazovni knjige pa ispisuje obložena papirom |
| Napajanje | Litij Punjiva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| punjenje adaptera | 700mAh/5V |
| USB linija | Bijela/crna 60cm |
| Slušalica | Bijela sa visokim kvalitetom |

Djelovanje djece govori čitanja olovke knjige za učenje
1. točka za čitanje: nigdje točku, to će se oglasiti odmah.
2. ponavljanje: Možete uputiti to ponovno na istom mjestu.
3. zapis: Usporedite djecu vlastiti glas s podrijetla jedan.
4. MP3 player: slušati više glazba preuzimanje pjesmu.
5. prevedi: točka ikonu nacionalne zastave da biste odabrali jezik koji želite.


Primjena djecu priča čitanja olovke knjige za učenje



Vrlo dobrodošli OEM/ODM usluge


Jaka u grupi



Popularni tagovi: djece, čitanje olovke knjige za učenje, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeno


