Djeca Smart učenje stroj smisla razgovarati olovke
Pročitajte inteligentni pen je funkcionalna olovka koje donose muti jezika, zvukovi i tekstovi.


Parametri djecu Smart učenje stroj točke priča pero
| Materijala | ABS i ekološke plastike |
| Jack | Priključak za slušalice i USB utičnica |
| memorija | 8GB |
| boja | Stavljen na volju |
| gumb | 4 tipke |
| knjiga | Obrazovni knjige pa ispisuje obložena papirom |
| Napajanje | Litij Punjiva baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| punjenje adaptera | CE certificirani 700mAh/5V |
| USB linija | Bijela/crna 60cm |
| Slušalica | Bijela sa visokim kvalitetom |

Funkcije djecu Smart učenje stroj točke priča pero
To može isčitati kada pokažete na tekst i slike. Čitanje olovke i audio knjiga pomoći djeci izgraditi vještine čitanja kao što su rječnik, fonacija i pročitanog.



Primjena djecu Smart učenje stroj točke priča pero



OEM i ODM različitih priča pero rješenja:
1. AAA kemijska baterija ili Li-baterija punjiva baterija izabran.
2. dodirnite i čitanje funkcija.
3. MP3 funkcija dostupna, modele može se odabrati.
4. snimanje i prijevod, ponavlja, preuzimajući datoteku, upload funkciju stavljen na volju.
5. pribor (punjač, USB linija, slušalica, pakiranje) prilagoditi.



ISO9001 tvornice s profesionalnim skupinama R&D i prodajnih timova. Pružamo visoku kvalitetu proizvoda i usluga.






Popularni tagovi: pametna djeca učenje stroj smisla razgovarati olovke, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeno




