Tvornica veleprodaje interaktivne olovke za razgovor
Olovke za djecu u skladu s dječjim knjigama učenja
Funkcija olovke za pametnu točku:
1. Pont i čitanje: Možemo odabrati cijelu priču za slušanje ili kaznu rečenicom.
2. Pevajte priču kao pjesmu
3. Pještate kaznu priče kasenom
4. Ponovite za reprodukciju kako želite
5. Slijedeći i uspoređujući čitanje
6. Jačina zvuka promenjena gumbom ili knjigama
Značajka audio knjiga:
1. Jezički opcija: jedan set knjiga, uključujući 20 knjiga, 1 storska kartica i 1 klavirsku karticu.
2. Olovka za razgovor: Knjige priče + šant priče + engleski pjesme
3. Sadržaj priče je od lakog za kompleksa




Parametri fabričke veleprodaje interaktivne olovke za razgovor
| Memorija | 256MB |
| Boja | Neobavezno |
| Govornik | 4 Ω ,1W |
| Ulaz za adapter za napajanje | 100 do 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Izlaz adaptera za napajanje | 5V DC =300 - 350 Mah |
| Baterija | Punjiva baterija |
| Suha baterija | |
| Priključak za slušalice | Φ3,5mm |
| USB | USB 2. 0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60cm |
| Knjige | 20 zvučnih knjiga / prilagođenih |

Primjena olovke za razgovor

- Čarobna olovka za razgovor --- Napravimo vašu knjigu.
- Veleprodaja, rješenje, prilagođavanje, OEM / ODM.
- S nama je vaš posao siguran i zagarantovan!



Imamo profesionalne istraživačke i razvojne grupe za ispunjavanje svih vrsta rješenja i prilagođavanja, od dizajna, hardvera i firmvera do softvera.



Popularni tagovi: Tvornica veleprodaja interaktivne olovke, proizvođača, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođena




