Čitač za elektronsku zvučnu knjigu za decu
Funkcije elektronske knjige zvučne knjige za čitanje djece
1. Dječija obrazovna igračka za čitanje igrača može čitati bilo koju riječ, sliku ili rečenicu samo dodirivanjem teksta u zvučnoj knjizi.
2. Očistite glas visokog snimanja za slušanje.
3. Ponavljanjem bilo koje reči u sećanjima dodirivanjem ponovo.
4. Čuvanje i reprodukcija MP3 datoteka.
5. Snimanje Dječiji glas za upoređivanje zvuči sam.
6. Podržite TF kartice za proširenje memorije za MP3 ili nove glasove.
7. Garancija: 1 godina.


Parametri elektroničke knjige za čitanje knjiga za decu
| Materijali | ABS i ekološka plastika |
| Džek | Slušalica i USB džek |
| memorije | 8GB |
| boja | Neobavezno |
| jezici | Svi jezici |
| knjige | Obrazovna knjiga sa dobro štampanim premazom |
| Napajanje | Litijumska baterija za punjenje |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter za punjenje | CE sertifikovani Euro tip 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela 60cm |
| Slušalica | Bela sa visokim kvalitetom |

Primjena elektronske knjige zvučne knjige za čitanje djece

ISO9001 Tvornica Veleprodaja, Rešenje, Prilagođavanje, OEM / ODM







Popularni tagovi: elektronska knjiga za čitanje knjiga za decu, proizvođače, dobavljače, fabrike, veleprodaju, prilagođene




