Prilagodite fabričku knjigu o pisanju
Vodite vaše dijete da govori standardni američki engleski izgovor.
Djeca mogu učiti s audio knjigom s pismima, fonikom, vokabularom, razgovorom, dramom, izvornim tradicionalnim engleskim pjesmama, govorima, čitanjem, pisanjem ...
Novi način za djecu da uče - Talking Pen će napraviti knjigu priča, pjesme, rime itd. Zanimljivijima za djecu, kao i poboljšati njihovu pažnju.
Parametri za Customize Factory Talking Pen Book
| Memorija | 128MB-8GB |
| Boja | Opcionalno |
| Speaker | 4 Ω, 1W |
| Ulaz za adapter napajanja | 100 do 240 AC 50 / 60Hz 700mAh |
| Izlaz strujnog adaptera | 5V DC = 300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija |
| AAA baterija | |
| Slušalica Jack | .53.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB Line | Bijela ili crna 60cm |
| Books | Zvučne knjige Prilagođeno |


Uživajte i poboljšajte engleski pomoću Smart Talking Pen i audio knjige
Pametna olovka može slušati, čitati, pjevati i snimati.
Muzički backgroud i zvučni efekti čine učenje zabavnijim.


Primjena Customize Factory Talking Pen Book
Odgovarajuće grupe:
Za djecu i studente
1. Audio knjige i udžbenici za glas
Readingpen je funkcionalna olovka koja može pomoći djeci da izgrađuju vještine čitanja kao što su vokabular, fonetika i razumijevanje čitanja.
Izdavačka kuća može promijeniti uobičajeni udžbenik u glasovne udžbenike kako bi pomogli učenicima da nauče više. Takođe, učenici mogu čuti normativan i precizan engleski jezik iz govorne olovke bilo kada i bilo gdje.
2. Glas zemlje globus:
Većina područja i glavna zemlja su jasno potpisani na zemljinoj kugli. Kada deca upiru u područje na površini globusa čitajući olovku, mogu dobiti informacije o ovom području iz glasa ove edukativne igračke.


Usluge koje smo ponudili:
Dizajn olovke, razvoj plijesni
PCBA dizajn i razvoj ploča
Dizajn knjiga
Štampanje knjiga
Dodavanje jezika
Dodavanje skrivenih kodova za knjige
Snimanje knjiga
Uređivanje skripti knjiga i zvukova sadržaja
Proizvodnja olovaka za čitanje
Dizajn i proizvodnja ambalaže
PS:
Ako klijent ima na raspolaganju svoje knjige i želi da opremi svoje knjige našoj olovci, klijenti nam mogu dati i potvrditi sledeće:
1. Možete uzeti gotove proizvode koje imamo na lageru.
2. Ako odaberete naše knjige za OEM / ODM, mi ćemo obaviti sav posao.
Books | OLOVKA |
Dajte nam knjige dizajna | Odaberite model olovke |
Pružite nam odgovarajuće zvučne knjige | Izaberite funkciju olovke |
Izaberite veličinu flash memorije (128MB-8GB) |
3. Ako imate svoje knjige, postoje dva odabrana načina: jedan je da nam date svoje dizajne knjiga i glasove, dodamo kodove za knjige i sastavimo podatke. Oboje možemo da štampamo knjige.
Onda ćemo napraviti našu olovku kao zahtev za opremanje knjiga kupaca.




Popularni tagovi: prilagoditi tvornica govori olovka knjiga, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeno





