ABS pametno obrazovanje Talking Pen za decu
To je novo dete za čitanje olovaka sa multi-langugaes audio knjigama. Možete označiti ikonicu nacionalnih zastava da biste izabrali jezik koji želite. A divan dizajn olovke i slatki zvuk iz knjiga može poboljšati vaše dijete savršeno učenje. To je najbolja obrazovna igračka. Nećete smatrati vašim izborom.


Parametri ABS pametnog obrazovanja Talking Pen
| Materijali | ABS i ekološka plastika |
| Džek | Slušalica i USB džek |
| memorije | 8GB |
| boja | Neobavezno |
| dugme | 3 Dugmad (prilagođena) |
| knjige | Obrazovna knjiga sa dobro štampanim premazom |
| Napajanje | Litijumska baterija za punjenje / AAA baterija |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter za punjenje | 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela / Crna 60cm |
| Slušalica | Bela sa visokim kvalitetom |

Funkcije ABS pametnog obrazovanja Talking Pen za decu
Napišite čitače reči, rečenice, paragrafi, slike, karte, zemlja, mat ...



Primjena ABS pametnog obrazovanja Talking Pen

Nova Bluetooth Reading Pen
Olovna olovka se ne koristi samo sa audio knjigama, već je povezana sa Windows računarima, mobilnim, tablet računarima ili televizorom, što čini učenje digitalnijom i efikasnijom.
Veoma dobrodošao prilagođen našoj bogatoj R & D grupi.



Popularni tagovi: abs pametno obrazovanje govorio olovku za decu, proizvođače, dobavljače, fabrike, veleprodaju, prilagođene




