Magic Pen for Kids Machine Learning Machine Talking Pen Set
Olovka koja govori se koristi u predobrazovnim knjigama. Sa visokim kvalitetom i visokom definicijom zvuka olovke.
To može biti od velikog značaja za učenje djece i istovremeno može učiniti proces učenja zanimljivijim.

Parameters ofKomplet olovki za govornu mašinu za učenje jezika za djecu
| Memorija | 256MB |
| Boja | Opciono |
| Zvučnik | 4 Ω ,1W |
| Ulaz adaptera za napajanje | 100 do 240 AC 50/60Hz 700mAh |
| Izlaz adaptera za napajanje | 5V DC=300 - 350 mAh |
| Baterija | Punjiva baterija |
| Suha baterija | |
| Utičnica za slušalice | Φ3.5mm |
| USB | USB 2.0 |
| USB linija | Bijela ili crna 60cm |
| Knjige | Zvučne knjige Prilagođeno |
-
Višejezična audio knjiga za učenje djece
Živopisna slika i priča privući će pažnju djece na učenju. Slatka muzika i pojanje će olakšati učenje. DIY korak može motivirati djecu na beskonačnu maštu. Drama će povezati djecu sa porodicom i djeca iz nje mogu steći više zabave, znanja i srodstva.
-
Funkcije i detalji
Sve u jednoj multifunkcionalnoj olovci:
-
dodirljivo i čitano: Možete slušati bilo koju sliku, bilo koji znak, bilo koju riječ, bilo koju rečenicu, bilo koju priču, bilo koju pjesmu koju volite; Možete učiti direktno kroz knjige, kao i olovkom koja pokazuje i čita.
2. Ponavljanje: Možete slušati bilo koji dio koliko god želite.
3. Prevod: Možete naučiti više jezika: engleski, francuski, arapski i kurdski, bez obzira na pisani ili glasovni.
4. Praćenje i upoređivanje čitanja: Svoj izgovor možete odmah provjeriti praćenjem i snimanjem dječjeg glasa za poređenje samih zvukova.
-
Pogodno za djecu od 0-8 godina
-
I. Sadržaj
-
Karakteristike čitanja 0-8 godina: prvo, sadržaj za čitanje je uglavnom grafički, fokusirajući se više na sliku knjige; drugo, čitanje sadržaja koji ga zanima, kako bi ga inspirisao da nastavi da čita.
Stoga je potreban veliki broj i raznovrsnost knjižnih resursa iza pametne govorne olovke, a sadržaj knjiga pažljivo je planiran i proizveden prema osobinama djeteta. -
II. Interaktivni i zabavni aspekti
TheSmjernice za učenje i razvoj za djecu od 3-6 godinaspomenuti da "mala djeca uče kroz direktno iskustvo, a njihovo učenje se dešava u igri i svakodnevnom životu."
Stoga je zabavan i edukativan pristup prikladniji za djecu uzrasta 0-8. Interaktivan i zabavan aspekt se ogleda u pametnim, interaktivnim karakteristikama pametne olovke za govor.

-
Višejezične aplikacije Smart Talking Pen
Pročitajte šta i gdje pokazujete su različite karakteristike naših olovaka za čitanje. Uz jednostavnu operaciju usmjeravanja i čitanja, naše olovke za čitanje sada se široko koriste u područjima ranog učenja, nastavnih pomagala, prepoznavanja tapkanja, objašnjenja scene i tako dalje.


Popularni tagovi: oprema za učenje jezika za djecu, set olovke za govor, proizvođači, dobavljači, tvornica, veleprodaja, prilagođeni





