Talking Pen za odrasle
Korisnici nežno usmeravaju olovku, korisnici će biti dovedeni u magični zvučni svet.

Parametri Talking Pen za odrasle
| Materijali | Ekološka plastika |
| Model NO. | V900 |
| memorije | 8GB |
| boja | Srebrna |
| dugme | 6 Dugmad |
| knjige | dobro štampani premazni papir. |
| Napajanje | Litijumska baterija za punjenje |
| baterija | 350mAh / 3.7V |
| adapter za punjenje | CE sertifikovani Euro tip 700mAh / 5V |
| USB linija | Bijela 60cm |
| Slušalica | Bela sa visokim kvalitetom |

Funkcije Talking Pen za odrasle
Obrazovanje, Putovanje, Učenje jezika, Čitanje, slušanje muzike, Snimanje i tako dalje.


Primena Talking Pen za odrasle
Obrazovanje o djeci: knjige za djecu, spoznajne karte, priče, rastući dnevnici, karte, zemljišna pad, knjige snimanja i sl.
Obrazovanje studenata: Školske knjige, nastavni materijali, reči za učenje, knjige za snimanje DIY-a itd.
Obuka odraslih: učenje jezika, čitanje Kurana, čitanje Biblije itd.
Speikalna aplikacija: profesionalne audio knjige, vodič za više jezika, mapa putovanja, turistički uvod, knjige slepih ljudi, itd.
OEM, ODM usluga su dobrodošli.


Bogata iskustva R & D grupe.



Popularni tagovi: govorilo olovkom za odrasle, proizvođače, dobavljače, fabrike, veleprodaju, prilagođene


